IGNE is ISO 9001, ISO 27001 en NEN 7510 gecertificeerd
Wij vinden dat we goed werk leveren. Maar dat vinden zegt natuurlijk niet zoveel. Daarom lieten we onze manier van werken onafhankelijk toetsen door Kiwa Nederland. Met resultaat: begin 2026 slaagden we voor alle drie de certificeringen.
Van inventarisatie naar certificaat
In 2025 begonnen we met een eerlijke inventarisatie. Wat doen we al goed? Wat kan beter? En wat verwachten onze klanten, partners en stakeholders eigenlijk van ons? Dat leidde tot een traject richting drie certificaten:
- ISO 9001: de internationale norm voor kwaliteitsmanagement. Het bewijs dat onze processen, van strategie tot oplevering, structureel en klantgericht zijn ingericht.
- ISO 27001: de internationale norm voor informatiebeveiliging. Het bewijs dat we data en systemen aantoonbaar beschermen, voor onszelf en voor onze klanten.
- NEN 7510: de Nederlandse norm voor informatiebeveiliging in de zorg. Een voorwaarde als je met medische persoonsgegevens werkt, en daarmee essentieel voor onze zorgprojecten, onder andere via Amulet.
Veel werk, en dat is precies het punt
Certificeren klinkt droog. Het is ook gewoon veel werk: processen documenteren, verbeteringen doorvoeren en aantonen dat je niet alleen doet wat je zegt, maar ook zegt wat je doet. Voor ons zit de waarde dan ook niet in het certificaat zelf, maar in een vaste, herhaalbare manier van werken.
En nu?
Een certificaat is geen eindpunt. Elke zes weken bespreken we in een verbetermeeting wat beter kan, vijf interne auditeurs controleren of we onze eigen processen naleven, en Kiwa Nederland blijft ons extern toetsen.
Dank aan Kiwa Nederland voor de onafhankelijke toetsing, en aan alle IGNE-collega’s die dit mogelijk hebben gemaakt.
Lees meer over onze certificeringen →
Werk je met gevoelige data?
Of het nu gaat om klantgegevens of medische persoonsgegevens: wij bouwen software volgens gecertificeerde processen. Benieuwd wat dat voor jouw project betekent?